Háčkovaná šatka – návod

Pozor, nadšenci háčkovania! Hľadáte návod na ľahučkú háčkovanú šatku, ktorá sa háčkuje veľmi jednoducho? Ak áno, tu je návod práve pre vás. Háčkovanie je nenáročné a rýchle. Po pár stehoch sa vám vzor zautomatizuje a háčkovaná šatka bude raz-dva hotová.

Návod na háčkovanie šatky so vzorom hviezdičiek

Hľadala som návod na ľahučkú háčkovanú šatku a tento návod na háčkovanie bol medzi top tromi, ktoré som na internete našla. Nakoniec zvíťazil a ja som sa pustila do háčkovania. Na háčkovanie som si vybrala priadzu Alize sal v tmavšej zelenomodrej farbe s metalickým vláknom. Šatku háčkujem ako darček pre priateľku, ktorá má rada trblietavé veci, tak dúfam, že sa poteší. Háčkovala som háčkom číslo 3,5 mm. Šatka tak vyšla nadýchaná, ale nie príliš rozťahaná, proste akurát.

Pri háčkovaní šatky postupujte podľa tejto schémy na háčkovanie. Schéma zobrazuje 1. až 4. riadok. Háčkujte v radoch tam a späť.

 

Pôvodný návod je zo stránky Drops. Evening Evelyn by DROPS Design Háčkovaný šál DROPS so vzorom hviezd. Zatiaľ nie je v slovenskom ani českom preklade.

Veselé háčkovanie ♥

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*