hackovana decka ruzova

V priestoroch s dreveným nábytkom sú pre mňa dečky a obrusy neodmysliteľnou prísadou, ktorá priestoru poskytuje dekoráciu, funkčnosť a textúru. Háčkovaná dečka s kvetmi má tvar obdĺžnika a vynikajúco sa hodí na komodu. Ak sa vám páči, v článku nájdete prehľadnú schému, ako sa táto háčkovaná dečka robí.
Čítajte ďalej…

hackovana decka Zara svetlozelena

Precízne ručne háčkovaná dečka s motívom kvetov sa skvelo hodí pod vázu, fotorámik, zaujímavú porcelánovú sošku či vonnú sviečku. Tu je schéma na háčkovanie, podľa ktorej si takúto krásnu dečku vyrobíte.
Čítajte ďalej…

navod na hackovany velkonocny obrus so zajacikmi

Pripravte sa na Veľkú noc a vybavte si kuchyňu alebo jedáleň originálnym ručne háčkovaným obrusom so zajačikmi. Tu je návod na háčkovanie, ako si takýto veľkonočný obrus uháčkovať.
Čítajte ďalej…

hackovane dekoracie do bytu k Veľkej noci

Vstup do domu či bytu a okná iste rozveselia aj skrášlia takéto ručne robené veľkonočné dekorácie. Nechajte sa inšpirovať množstvom zrozumiteľných schém na háčkovanie a vyčarte si veľkonočné dekorácie na okno a dvere za pár chvíľ.

Čítajte ďalej…

hackovana podsalka hackovany list navod na hackovanie

Nemusíte byť práve pedantne poriadkumilovné, aby ste používali podšálky. Ja osobne vidím nerada, ak sa pohár alebo hrnček pokladá rovno na stôl, preto v sú podšálky mojom dome vždy pripravené. Teraz môj pracovný stôl zdobí štýlový háčkovaný list. Tu je návod, ako sa takáto netradičná podšálka háčkuje.
Čítajte ďalej…

velkonocny obrusok hackovane vajicka navod na hackovanie

Veľkonočnú náladu navodíte správne zvolenými doplnkami. Kto dáva prednosť ručne robeným dekoráciám, vrelo odporúčam skúsiť si uháčkovať tento obrúsok. Veľkonočný obrúsok, ktorý zdobia háčkované vajíčka doladí každú veľkonočnú výzdobu.
Čítajte ďalej…