hairpin lace hackovanie na vidlici pre zaciatocnikov

V terajšom trende návratu k ručným prácam prichádza do obľuby aj takmer zabudnutá technika vzdušného háčkovania na vidlici. Hairpin lace technikou háčkovania, ktorá nie je veľmi náročná, možno docieliť pozoruhodné efekty. Jednoduchý postup, ako háčkovať na vidlici si prečítajte v článku.

Čítajte ďalej…

hackovany kvet hackovanie na vidlici postup

Kvet háčkovaný na vidlici vyzerá exkluzívne a zaujímavo. Je háčkovaný technikou vzdušného háčkovania a práve vďaka nej pôsobí veľmi krehko a nadýchane. Postup na háčkovanie kvetu technikou hairpin lace nájdete v článku.
Čítajte ďalej…

hairpin lace navod na hackovanie mala kruhova decka

Zachyťte romantiku obdobia, kedy bola technika háčkovania hairpin lace na vrchole a skúste si uháčkovať nevšednú dečku. Nezvyčajné efekty sa dosahujú dômysleným zháčkovaním slučiek a použitím rôznych farieb priadze. Ako uháčkovať dečku technikou vzdušného háčkovania hairpin lace nájdete v článku.

Čítajte ďalej…

hairpin corchet hackovanie na u-ihlici navod

Rada skúšam nové techniky háčkovania a hairpin lace háčkovanie alebo vzdušné, voľné slučkové háčkovanie na u-ihlici som sa tiež chcela naučiť. V článku si prečítajte postup, ako sa táto zaujímavá háčkovacia technika robí.
Čítajte ďalej…