Elektronické počítadlo riadkov

pocitadlo riadkov row counter stitch counter

Elektronické počítadlo riadkov je praktická pomôcka pri háčkovaní a pletení. Prečítajte si moju recenziu na elektronické počítadlo riadkov.

Elektronické počítadlo riadkov

Elektronické počítadlo riadkov (Finger Row Counter) je malá vecička s možnosťou pripevnenia na prst, ktorá slúži ako pomôcka pri počítaní riadkov pri háčkovaní alebo pletení.

elektronicke pocitadlo riadkov na prst

Chvíľu mi to trvalo, kým som zistila, na ktorý prst mám počítadlo riadkov dať, aby mi neprekážalo a zároveň sa ľahko ovládalo. Počítadlo riadkov má silikónový prstenec s možnosťou regulovania veľkosti, takže nie je problém zvoliť na pripevnenie ktorýkoľvek z prstov na ruke. Nie je príliš veľké, že zavadzia pri práci, ale ani príliš malé, aby sa nemotorne používalo. Jednoducho stlačím tlačidlo s palcom na konci každého riadku. Tlačidlo je dostatočne citlivé na ľahké stlačenie prstom, ale nie je dostatočne citlivé, aby ho bolo možné ľahko stlačiť náhodne.

elektronicke pocitadlo riadkov

Ďalšia funkcia, ktorá sa mi páčila, je pamäť. Ak displej zhasne, stačí raz klepnúť na veľké tlačidlo, aby sa počítadlo „zobudilo“ a ukáže číslo, ktoré som mala naposledy. To znamená, že môžete kedykoľvek nadviazať na svoju prácu bez toho, aby ste si museli zapamätať alebo zapísať posledný počet riadkov.

 pocitadlo riadkov elektronicke pomocka pri hackovanie a pleteni

Elektronické počítadlo riadkov má tieto výhody:

  • ľahko ovládateľné – má dve tlačidlá – väčším (Count) sa počítajú riadky a menším (Reset) sa riadky nulujú
  • dá sa pripevniť na prst, takže nemusíte prácu odkladať pri stlačení tlačidla
  • pamätá si posledný údaj, takže aj po dlhšej dobe viete, ktorý riadok robíte
  • počíta riadky aj 100 a viac
  • batéria vydrží skutočne dlho
  • má množstvo farebených prevedení, takže si môžete vybrať farbu, ktorá sa vám páči
  • cenovo dostupné

Kedysi som používala na počítanie riadkov papier a ceruzku a robila som si čiarky. Neskôr som prešla k mechanickému počítadlu, ale pri práci s ním, rovnako ako pri písaní čiarok, som prácu musela odložiť a potom riadok zapísať alebo kliknúť. Niekedy som zabudla, či som urobila klik alebo nie. Pri elektronickom počítadle nemusím háčkovanie odkladať. Toto počítadlo skutočne pomáha.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*