TričkoVlna priadza z trička

priadza zo stareho tricka navod na vyrobu

Zaujíma vás, ako strihať tričko na háčkovanie? Prečítajte si, ako sa dá jednoducho vyrobiť priadza zo starého trička. Tričkovlna je vhodná na výrobu koberčekov, podsedákov, košíkov alebo kabeliek. Tak poďme nato.

TričkoVlna priadza z trička

Ak máte doma bavlnené tričká, ktoré nenosíte, nie je nič jednoduchšie, ako ich zrecyklovať na priadzu, z ktorej sa dá vyrobiť množstvo užitočných a jedinečných predmetov do domácnosti. Postupujte podľa tohto návodu, ktorý som našla na internete a najviac sa mi osvedčil. Využijete takmer celé tričko. Napríklad z pánskeho trička vo veľkosti XXL sa dá vyrobiť až 26 m priadze.

Make-your-own-t-shirt-yarn-using-tshirt-with-seams-809x1024

Jednotlivé kusy priadze z trička sa nespájajú bežným uzlíkom, ale vhodnejšie je spájanie prevliekanim do urobených dierok – krok 2 až 4.

ako vyrobit priadzu zo starych triciek

Originálny materiál na tvorenie máme hotový. Teraz sa môžeme pustiť do výroby zaujímavých kúskov, ktoré nebude mať nikto iný.

ako urobit textilnu priadzu z tricka

kobercek z textilnej priadze

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*