Puff stitch čiapka

hackovania dievenska ciapka vzor puffsitich

Puff stitch vzor je veľmi obľúbený nielen preto, že je jednoduchý a rýchly, ale hlavne pre svoju schopnosť vytvoriť bohatú a hrejivú štruktúru, ktorá sa hodí hlavne na čiapky. Háčkovaná čiapka pre dievčatko so vzorom puff stitch krásne vyzerá a zároveň perfektne zohreje.

Háčkovaná čiapka so vzorom puff stitch

Ako sa robí puff stitch vzor je dobre viditeľné na obrázku nižšie. Počet nahodení si môžete regulovať podľa hrúbky priadze. Ak je priadza tenká, je dobré robiť viac nahodení, aby bol puff stitch pekne vypuknutý. Ak je priadza hrubšia, postačí menej nahodení. Počtom nahodení si teda viete pekne zregulovať veľkosť a hrúbku puff stitch vzoru.

puff stitch vzor puff stitch diagram

Ja som použila puff stitch vzor na túto rozkošnú čiapočku pre dievčatko. Začína sa magickým kruhom a pokračuje sa puff stitch vzorom. Ja som robila 5 nahodení. Jednotlivé puff stitch sú oddelené retiazkovým očkom. Čiapočka je ukončená polodlhými stĺpikmi.

hackovana ciapka pre dievca

Ako ozdobu som urobila puff stitch mašličku, ktorú som na čiapočku pevne prišila.

hackovana ciapocka pre dievcatko

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*