Zatváracie označovače – recenzia

zatvaracie oznacovace pomocka pri hackovani a pleteni

Plastové zatváracie označovače slúžia na označovanie očiek a riadkov pri háčkovaní alebo pletení. Zatváracie označovače sú vynikajúcim pomocníkom a preto som si ich tiež kúpila. Prečítajte si moju skúsenosť s touto pomôckou pri ručných prácach.

Zatváracie označovače z ebay

Moje prvé zatváracie označovače som si objednala z ebay. 100 kusov stálo necelé dve eurá. Prišli boli krásne farbené, ale čakalo ma veľké sklamanie. Lámali sa.

zatvaracie oznacovace

Lámali sa pri zatváraní alebo pri otváraní. Ak sa mi podarilo označovač zatvoriť bez poškodenia, na druhý deň ma čakalo nepríjemné sklamanie, označovač sa rozpadol vodvoje sám od seba. Proste zo 100 kusov mi zostalo za pár dní necelých 20. Bola som prekvapená, že sa tak lámu, lebo na youtube videách to dievčatá používali úplne bez problémov. Otvárali, zatvárali jedna radosť. Rozhodla som sa teda o druhý pokus a objednala som si zatváracie označovače, ale tentoraz z aliexpress.

Zatváracie označovače z AliExpress

Pri tejto objednávke som si dôkladne prečítala hodnotenia a objednala som tie, kde mi najviac vyhovovalo pomer kladných hodnotení a ceny. Za 100 kusov som zaplatila necelé euro. Zatváracie označovače prišli za necelé dva týždne, opäť boli krásne farebné a na prvý pohľad nebolo vidno žiaden rozdiel. Ten sa ukázal až pri používaní.

zatvaracie oznacovace z aliexpress skusenost

Čuduj sa svete, používam ich už viac ako týždeň a nezlomil sa mi ešte ani jeden. Poľahky sa otvárajú aj zatvárajú a pekne držia na mieste. Ak si budete kupovať zatváracie plastové označovače, prejdite si určite hodnotenia predajcu, lebo na pohľad vyzerajú všetky rovnako, ale rozdiel je v kvalite plastu. Tie z tvrdého plastu sa lámu, tie z mäkšieho plastu sú pružné a vydržia. Nenechajte sa zmiasť tvrdením niektorých predajcov, že lámanie je pri plastových označovačoch bežné. Isto nevydržia večne, ale určite nie sú na jednorázové použitie.

Aké sú vaše skúsenosti? Čo používate na označovanie riadkov pri svojom tvorení? Dajte vedieť v komentároch.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*