Háčkovaná dečka Zdenka

hackovana decka Zdenka

Retro je in a nie je sa čo čudovať, veď mnoho kúskov z histórie či už tej dávnej, alebo iba pár desiatok rokov starej je stále veľmi okúzľujúcich a naviac funkčných. V súčasných interiéroch môžu vytvárať zaujímavé zákutia alebo sa stávajú súčasťou interiérov zariadených vo vintage štýle. Háčkovaná dečka Zdenka v retro štýle sa háčkuje filetovou technikou a predlohu na jej háčkovanie nájdete v článku.

Háčkovaná dečka Zdenka

Háčkovaná dečka Zdenka v bielej pôsobí retro, ale to sa mi na nej práve páči. Rovnako skvelá je variabilita vzoru, ktorý môžete urobiť akokoľvek dlhý a široký iba prianím alebo ubratím počtu opakovaní vzoru.

hackovana decka Zdenka navod na hackovanie

 

Na háčkovanie dečky budete potrebovať háčik číslo 1,5 mm a bielu priadzu Monika alebo Maxi. Háčkujte podľa predlohy na háčkovanie, ktorej súčasťou sú aj vysvetlivky. Dečka sa háčkuje filetovou technikou. Základy filetového háčkovania nájdete opísané tu.

hackovana decka Zdenka schema na hackovanie

 

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*