Háčkovaná dečka Marion

3D hackovana decka Marion by Grace Fearon_

Háčkovaná dečka Marion je zaujímavá nielen bohatými vzormi, ale i nevšedným tvarom. Autorkou vzoru a návodu na háčkovanie je vynikajúca dizajnérka Grace Fearon.

Háčkovaná dečka Marion

Na háčkovanie dečky som si vybrala zelenú priadzu Maxi (5527) a háčik číslo 1,25 mm. Háčkovanie dečky vyžaduje väčšie skúsenosti v háčkovaní, ale výsledok stojí za to.

Marion by Grace Fearon crochet doily

Návod nie je voľne dostupný, ale je možné si ho kúpiť na Ravely. Grace Fearon má v ponuke množstvo nádherných vzorov na háčkovanie dečiek a, rovnako ako ja, určite nezostanete iba pri tejto jednej.

crochet doily Marion by Grace Fearon

Návod je dobre spracovaný a ak sa budete pri práci sústrediť, myslím, že je to menej náročné, ako to môže vyzerať. Odporúčam pozorne prečítať návod každého riadku, spočítať stĺpiky a používať označovače.

hackovana decka Marion by Grace Fearon postup na hackovanie

V riadkoch, ktoré mali dlhý popis mi veľmi pomohlo, ak som si vyznačovala farebnou ceruzkou, kde som. To mi umožnilo sledovať vzor s menším zmätkom.

Textúra dečky je úžasná a písaný vzor je podrobný. Háčkovanie som si užívala od začiatku až do konca. Hotová háčkovaná dečka Marion má 36 cm x 27 cm.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*