Háčkovaný stojan na mobil

hackovany stojan na mobil

Bez mobilného telefónu sa dnes nezaobídeme a preto je vhodné, aby mal svoje bezpečné miesto. Háčkovaný stojan na mobil je vynikajúcim nápadom, ako mať mobilný telefón bezpečne uložený a zároveň stále po ruke. Skúste si ho uháčkovať podľa tohto návodu.

Háčkovaný stojan na mobil

Na háčkovaný stojan na mobil som použila akrylovú priadzu Alize diva (669 – mentolová) a háčik číslo 2 mm. Keďže háčkujeme po špirále, prvé očko si označujte označovačom. Pre dokončenie stojanu budete potrebovať ešte niečo na vyplnenie a ihlu na zošitie.

Postup je veľmi jednoduchý a zvládnu ho aj začiatočníčky.

hackovany stojan na mobil

hackovany stojan na mobilny telefon

Ako uháčkovať stojan na mobil

Začíname retiazkou z 41 retiazkových očiek. Do druhého očka od háčika háčkujeme 1 retiazkové očko, ďalej háčkujeme do každého očka 1 retiazkové očko až na koniec. Máme uháčkovaných 40 retiazkových očiek. Prácu mierne otočíme, aby sme mohli háčkovať zrkadlovo do každého očka 1 retiazkové očko. Celkom sme uháčkovali 80 retiazkových očiek.

ako uhackovat stojan na mobil

Na konci radu nerobíme pevné očká, ale háčkujeme po špirále.

Háčkujete do potrebnej výšky. Na môj mobil stačilo uháčkovať 17 centimetrov. Spodnú, menšiu, časť vypcháte, ďalej na dvoch miestach prešijete, tak ako je to vyznačené na fotografii.

postup ako uhackovat stojan na mobil

Vrchnú časť stojanu budeme prekladať spôsobom, ako je to na nasledujúcej fotografii.

ako uhackovat stojan na mobilny telefon postup na hackovanie

Vrchnú, väčšiu, časť vypcháme a zošijeme.

postup na hackovany stojan na mobil

Stojan je hotový. Ja som si ho ozdobila nášivkou aero.

handmade stojan na mobilny telefon

Vy si ho môžete dozdobiť akokoľvek chcete. Rovnako si môžete regulovať veľkosť tým, že urobíte viacej alebo menej začiatočných retiazkových očiek a počet riadkov. Tak si ľahko vyrobíte aj stojan na tablet.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*