Háčkovaná dečka Sue

hackovana decka sue

Háčkovaná dečka Sue v jemnej béžovej farbe môže zdobiť aj váš stôl. Návod, ako si takúto dečku uháčkovať, nájdete v tomto článku.

Háčkovaná dečka Sue

Na háčkovanie dečky budete potrebovať háčkovaciu priadzu v svetlej béžovej farbe a háčik zodpovedajúcej veľkosti. (Veľkosť vhodného háčika výrobca uvádza na etikete priadze. TIP: Ak máte zvyšky priadze, alebo vám chýba etiketa, veľkosť háčika zistíte tak, že si skúste priadzu o háčik zachytiť. Ak sa priadza pod háčik zmestí akurát, je to vhodná veľkosť háčika. ) Pri háčkovaní postupujte podľa tejto schémy na háčkovanie.

hackovana decka sue schema na hackovanie

okruhla hackovana decka Sue navod na hackovanie

  1. Prosím Vás, poradíte mi, ako uháčkovať riadok 10 a 11? Po ukončení riadku 9 vôbec v schéme nerozumiem, ako ďalej. ďakujem pekne za odpoveď:-)

    • Iste. Predpokladám, že máte problém s dlhým stĺpikom z ktorého vychádzajú ďalšie tri dlhé stĺpiky. Dlhý stĺpik, z ktorého vychádza viacero dlhých stĺpikov a tak sa tvorí akýsi vejárik sa háčkuje takto: priadzu nahodíte dvakrát, uháčkujete jedno nahodenie (to bude prvý základný dlhý stĺpik), uháčkujete druhé nahodenie (to bude prvý dlhý stĺpik z troch, ktoré vychádzajú z prvého dlhého stĺpika). Teraz priadzu 1 x nahodíte a tretí dlhý stĺpik uháčkujete do nahodenia prvého základného dlhého stĺpika. Takto uháčkujete aj posledný štvrtý dlhý stĺpik. 11. riadok je rovnaký postup – na začiatok musíte vždy nahodiť dvakrát, uháčkovať jedno nahodenie, to bude prvý dlhý stĺpik, potom ďalšie dva dlhý stĺpiky – všetky tri dlhé stĺpiky zháčkovať a nakoniec dokončiť to druhé nahodenie zo začiatku.

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*