Háčkované puzdro na mobil

handmade phone case tapestry crochet hackovany obal na mobil gobelinove hackovanie

Nosiť mobilný telefón dobre chránený je dnes, v čase veľkých krehkých displejov, viac ako nutnosť. Prečítajte si návod, ako si uháčkovať štýlové a praktické puzdro na mobil s roztomilými kaktusmi.

Háčkované puzdro na mobil s kaktusmi

Puzdro na mobil sa háčkuje technikou gobelínového háčkovania (tapestry). Základy, ako sa táto technika háčkuje som opísala tu. Gobelínová technika háčkovania umožňuje vytvárať akýkoľvek vzor, ktorý je z rubovej aj lícovej strany rovnaký.

handmade puzdro na mobil navod na hackovanie

Na háčkovanie som použila háčik číslo 2,75 mm a 100 % bavlnenú priadzu v bielej a zelenej farbe Camila Natural.

Schéma na háčkovanie je od Stephanie Lewis zo stránky: stuffstephmakers.wordpres.com

schema na gobelinove hackovanie kaktusy

Počet začiatočných retiazkových očiek a opakovaní vzoru si treba prispôsobiť veľkosti, ktorú potrebujete. Na môj telefón som potrebovala dvakrát zopakovať vzor zo schémy, teda v prvom rade som uháčkovala dookola 88 KS.

Ako uháčkovať puzdro na mobilný telefón

Puzdro na mobil začíname háčkovať bielou priadzou. Do druhého očka od háčika 1 KS, ďalej do každého očka po 1 KS. Do posledného očka 4 KS. Prácu otočíme a háčkujeme zrkadlovo. Celkom máme 88 KS. Rad ukončíme PO do prvého RO.

ako uhackovat puzdro na mobil navod na hackovanie

Ďalej budeme háčkovať stále dookola 88 KS. Jednotlivé riadky začíname 1 RO a končíme PO do tohto RO. Všetky riadky budeme háčkovať iba za zadnú časť očka. Počet riadkov si prispôsobíte rozmeru vášho telefónu.

handmade puzdro na Samsung

 

Po dokončení potrebného počtu riadkov uháčkujeme zboku slučku na kovovú karabínku, na ktorú pripevníme šnúrku na zavesenie okolo zápästia.

hackovane puzdro na mobilny telefon

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*