Roztomilé háčkované zvieratká

hackovane zvieratka

Roztomilé háčkované zvieratká pre malé aj väčšie deti. Nechajte sa inšpirovať.

Háčkované zvieratká

Háčikom môžete vyčariť akékoľvek zvieratko, ktoré sa vám páči. Ja som skúsila uháčkovať sloníka, pandu a leva – troch háčkovaných kamarátov.

roztomile hackovane hracky hackovane zvieratka

Všetky háčkované zvieratká som háčkovala háčikom číslo 2,5 mm a takmer celé bavlnenou priadzou Katka alebo Camilla. Panda má šálik z akrylovej priadze Dora, ktorý som háčkovala háčikom č. 4 a bruško a vnútro ušiek má z hrubej bielej priadze Lada luxus. Šálik má panda na pevno, zaistený gombíkom, takže sa nedá dať dole. Háčkovaný sloník má vestičku, ktorá sa dá vyzliekať, takže ich môžete urobiť vo viacerých farbách, aby sa dala hračka prezliekať. Dajú sa vymyslieť aj iné háčkované doplnky, aby hra s hračkami bola ešte zábavnejšia. Lev má ozdobnú hrivu, ktorá je tiež napevno. Ňufáčik leva som vyšila. Zvieratká majú bezpečnostné očká vo veľkosti 5 mm a na vypchanie som použila duté vlákno. Háčkovaný sloník a panda majú 20 centimetrov. Najvyšší je lev, ten má 23 centimetrov.

hackovane zvieratka hackovane hracky

 

  1. Dobrý den, moc se mi líbí koala. Mohla byste mi prosím poslat podrobný návod? Děkuji

  2. Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať,či sa u vas da objednať háčkovaná panda.
    Prosim o informácie,ďakujem .

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*