Háčkovaná mačička

hackovana macicka

Veľa detí túži po zvieratku, s ktorým by sa mohli hrať, no zaobstarať si živé zvieratko prináša veľkú zodpovednosť. Našťastie je tu aj iná možnosť, a tou je milé zvieratko z vlny. Háčkovaná mačička je rozkošná a vždy pripravená na mojkanie.

Háčkovaná mačička

Mám rada jedinečné hračky, určené pre konkrétne dieťa podľa jeho predstáv a požiadaviek. Mira presne vedela, ako má jej mačička vyzerať, a tak vznikla táto háčkovaná mačička. Háčkovala som háčikom 4 mm. Väčšia časť mačičky je tvorená z melírovanej priadze HIMALAYA Everyday rengarenk (70306), ktorá je ošetrená proti plstnateniu a tvorbe žmolkov. Biele packy a konček chvosta je háčkovaný z bielej priadze Lada Luxus, ružové detaily na uškách a zadných nohách sú z svetloružovej priadze DORA.

rucne hackovana hracka macicka_

Háčkuje sa v kruhových radoch, ktorá začínajú magickým kruhom. Začiatku radov je vhodné označovať označovanom.

Aby bola háčkovaná mačička kompletná, treba jej pridať pár 10 mm očiek s bezpečnostnou poistkou a riadne ju vyplniť materiálom na vypchávanie vankúšov.

hackovana macka hrackovana hracka amigurumi

Ešte mašličku na chvostík a háčkovaná mačička je hotová.

hackovana macicka hackovana hracka pre deti

Má 30 cm (merané od hlavičky po koniec nôh).

rucne hackovana hracka macicka

  1. Dobry den, podla coho ste tu urobili , mate na to vzor?

    • Dobrý deň.
      Návod na háčkovanie je potrebné si od autorky kúpiť. Nájdete ho napríklad na Ravelry alebo Etsy. Ja som si ho mierne upravila, aby som dosiahla požadovaný vzhľad mačičky.

  2. Dobrý deň ako môžem napísať autorke? Chcela by som tiež návod na túto fešandu :)

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*