Háčkovaný kryt na pohár a misu

hackovany kyrt na pohar hackovany kryt na misu

Letné počasie láka na stolovanie na terase, v záhrade alebo na piknik v prírode, kde sa ale nevyhnete drobnému hmyzu, ktorý by si tiež rád pochutil. Aby ste sa nemuseli stále presviedčať, či vám v pohári malinovky nepláva osa, vyrobte si zaujímavý a praktický háčkovaný kryt. Tu sú dve schémy na háčkovaný kryt na pohár a misu.

Háčkovaný kryt na pohár a misu

 

hackovane kryty na pohare a misy

Na háčkovanie som použila háčik číslo 1,1 mm a tyrkysovomodrú priadzu MAXI (5353). Aby kryty neodfúklo, použila som žlté korálky v tvare hviezdičiek.

Háčkovaný kryt na misu

Háčkovaný kryt, ktorý sa hodí napríklad na misu s ovocím, má v priemere 27 cm.
hackovany kryt na misu alebo pohar

hackovany kryt na misu navod na hackovanie

 

Háčkovaný kryt na pohár

Háčkovaný kryt na pohár je o niečo menší ako kryt na misu a má v priemere 19 cm. V schéme na háčkovanie sú použité korálky menšie a je ich viac. Ja som si to prispôsobila podľa seba tak, aby sa mi tam hodili korálky v tvar hviezdičiek. Aj vy si môžete vybrať tvar a veľkosť korálok podľa seba.


schema na hackovanie kyrt na pohar

 

ako uhackovat kryt na pohar

Stolovať na terase má v krásnom počasí priam terapeutický účinok. S rodinou a priateľmi si môžete tieto chvíle užiť pri spoločnom stole a servírovať tu neskorý obed, či ešte lepšie večeru a popíjať chladné vínko.

Veľa zdaru pri tvorení.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*