Ako uháčkovať Candy Cane

🎄🍬 Uháčkujte si cestu k sladkým Vianociam! Náš vzor Candy Cane dodá vašej sviatočnej výzdobe štipku sviatočného kúzla! Vyzdobte miestnosti háčkovanými cukrovými lízankami! Premeňte svoj domov na vianočnú krajinu zázrakov s týmto jednoduchým vzorom! Naučte sa háčkovať typický vianočný Candy Stick podľa tohto vzoru, ktorý zvládnu aj úplní začiatočníci v háčkovaní.

Ako uháčkovať Candy Cane

Na háčkovanie budete potrebovať červenú a bielu priadzu a háčik. Háčik prispôsobte hrúbke priadze. Ja som háčkovala háčikom 3,5 mm. Ďalej si pripravte trochu dutého vlákna na vyplnenie, drôt a lepiacu pásku.

Háčkujeme v kruhových radoch. Na označenie začiatku riadkov použite označovač.

Striedame bielu a červenú priadzu po dvoch riadkoch. Začíname bielou.

  1. riadok: magický kruh, 5 KS.
  2. riadok: V 2 KS do každého KS. (10 KS)

Zmeníme priadzu na červenú.

  1. – 4. riadok: 10 KS.

Zmeníme priadzu na bielu.

  1. – 6. Riadok: 10 KS.

Riadky 3. – 4., 5. – 6. opakujeme 6x.

  1. – 32. riadok: červenou 10 KS
  2. riadok: bielou 10 KS.
  3. riadok: Zháčkujeme každé 2 KS. (5 KS)

Do vnútra paličky vložte drôt, ktorý najskôr na koncoch ohnete a obalíte lepiacou páskou, aby konce neboli ostré a nevyliezali. Drôt umožní paličku tvarovať. Teraz paličku trošku vyplňte dutým vláknom. Dierku zašite. Vrch paličky mierne ohnite, tak aby získala typický tvar známej cukrovinky.

Candy cane si môžete dozdobiť malou mašličkou.

Uháčkujte si vianočnú náladu s naším neodolateľným háčkovaným vzorom vianočnej cukrovej trstiny! Ak sa vám návod páčil, určite ho zdieľajte so svojimi priateľmi ♥.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*