Háčkovaná čiapočka pre dievčatko

hackovana ciapocka pre dievcatko navod

Rozkošná háčkovaná čiapočka pre dievčatko je hotová za necelú hodinku. Príjemná snehobiela priadza si priam žiada dajakú farbenú ozdobu. Tu je návod, ako sa háčkuje čiapočka pre dievčatko v diamantovom vzore a pár nápadov, ako ju ozdobiť.

hackovana ciapocka

Mám veľmi rada diamantový vzor, pretože vyzerá vynikajúco a rýchlo sa háčkuje. Háčkovala som z neho aj zaujímavú čiapku s nákrčníkom a veľmi sa mi hodí aj na túto háčkovanú čiapočku pre dievčatko.

navod na hackovanu ciapocku diamantovy vzor

Háčkovaná čiapočka pre dievčatko

Háčik č. 3,5  mm, priadza Lada luxus biela.

Čiapočka sa háčkuje diamantovým vzorom presne podľa tohto návodu na čiapku s diamantovým vzorom. Háčkovaná čiapočka sa háčkuje menším háčikom, preto je vo výsledku menšia, vhodná pre dievčatko. Výška háčkovanej čiapočky je 14 cm, šírka čiapočky je 19 cm. Čiapočka je vhodná na obvod hlavy cca 38-40 cm.

Háčkovanú čiapočku si môžete dozdobiť rôznymi háčkovanými kvetmi, ktoré nemusíte prišívať napevno, aby ste ich mohli meniť.

hackovana ciapocka s kvietkom navod

hackovana ciapocka s hviezdickami

hackovana ciapocka s maslickou navod

hackovana ciapocka s maxi kvetom

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*