Santa Claus na saniach

Chýba vám niečo do vašej vianočnej kolekcie dekorácií? Možno sa vám bude hodiť vzor na háčkovanie Santa Clausa. Santa Claus na saniach je moderná háčkovaná vianočná dekorácia vhodná na zavesenie na dvere alebo do okna.

Santa Claus na saniach

Háčkovaná vianočná dekorácia stvárňuje obľúbenú vianočnú postavičku Santa Clausa, ktorý sedí na saniach tradične ťahaných sobmi. Toto všetko jednoducho vykúzlite technikou filetového háčkovania podľa tejto schémy na háčkovanie:

Predloha na háčkovanie je kreslená rukou, ale dúfam, že i tak bude pre vás zrozumiteľná. Sú v nej zakreslené typické znaky pre filetové háčkovanie. Podrobné vysvetlenie, ako háčkovať plné aj prázdne okienka, ako pridávať a uberať okienka, ako háčkovať lacetky a prámiky nájdete v článkoch tu a tu.

Háčkovanie vám isto pôjde od ruky a hotová vianočná dekorácia Santa Clausa na saniach môže zaparkovať svoje sane na vami vybranom mieste.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*