Návod na háčkované snehové vločky

Milujem toto ročné obdobie, keď tu na stránke začnem opäť pridávať vianočné a sviatočné tematické vzory na háčkovanie. V tomto článku nájdete ďalší návod na háčkované snehové vločky.

Návod na háčkované snehové vločky

Na háčkovanie snehových vločiek budete potrebovať bielu priadzu a háčik zodpovedajúci hrúbke priadze. Odporúčam snehové vločky háčkovať z tenšej priadze a háčkovať tuhšie, aby háčkované vločky pekne držali tvar.

TIP: Háčkované snehové vločky pôsobia krásne háčkované aj zo striebornej alebo svetlomodrej priadze.

Háčkované snehové vločky háčkujete podľa týchto predlôh na háčkovanie:

Hotové háčkované snehové vločky riadne naškrobte a povystierajte pomocou špendlíkov. Škrobom naozaj nešetrite. Dobre vyschnuté snehové vločky môžete použiť ako dekoráciu na vianočný stromček. Krásne vám vyzdobia aj okno alebo dvere.


TIP: Ja som tento rok háčkované snehové vločky nielen vešala kade-tade, ale dávala som ich aj k menovkám na vianočných darčekoch. Každý z obdarovaných si tak môže odniesť svoju snehovú vločku ako pamiatku na Štedrý večer.

Ďalšie návody na háčkované snehové vločky nájdete tu, tu aj tu.

Bez komentárov

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*